Statki Radka-rysunki statków wykonane przez rybaka dalekomorskiego

Statki Radka w ołówkowej kresce

Seria PAROWCE

Oto zbiór, a właściwie mam nadzieję zaczątek zbioru świetnych grafik o tematyce morskiej, których autorem jest rybak dalekomorski Radosław Gardys.

W.S.

 

Wojciech

Droga: Instruktor w Pracowni Żeglarskiej MDK w Stargardzie, Akademia Rolnicza Wydz. Rybactwa Morskiego kier. Eksploatacja Łowisk, praca w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie w Zakładzie Biologii Morza, pracownia preparatorska w Muzeum Rybołówstwa w Świnoujściu, PPDiUR Odra Chłodnia Rybna -sztauer, Zakład Połowów rybak, starszy rybak, mistrz przetwórstwa na Sejwal, Narwal, Humbak, Gopło. rybak na kutrze na Bałtyku.

One thought on “Statki Radka-rysunki statków wykonane przez rybaka dalekomorskiego

  • 19 lutego, 2017 o 6:32 pm
    Permalink

    Witam są to moje starsze prace , ale na pewno nie ostatnie w tym temacie bo jest on zacny i bardzo mi podchodzi pod rękę . Trawlery których ostatnie sztuki widziałem w przy nabrzeżach Odry jako kotłownie i jeden rejs na s/t ,, Emilia Gierczak” Kilka jeszcze starszych no i mały zgrzyt ,, Ptaszek” który nie był parowcem . Trochę się ogarnę to następne juz będą wstawiane z opisami żeby to trzymało się jakoś całości. Jakieś uwagi mile widziane jestem samoukiem i cały czas się uczę 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.