Chłopaki z ZSRM

z Zasadniczej Szkoły Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu

Niestety, nie wiem kto mi przesłał kiedyś te zdjęcia, może ktoś się rozpozna? Proszę o kontakt mailowy

Autorem części zdjęć jest Jacek Frąckiewicz , a część Krzysztof Grzywacz (patrz komentarz pod zdjęciami), pochodzą one z rejsu Emilią do Edynburga i ze szkoły.

7 Replies to “ZSRM”

      1. Podesłałem te zdjęcia daawno temu ,gdy nie było jeszcze chyba nawet naszej klasy. Są to zdjęcia z rejsu szkolnego statku Emilia Gierczak [jesień 1980.Autor [ moja skromna osoba- t.j. Krzysztof Grzywacz] jest na szóstymod góry zdjęciu [kraciasta koszula robocza ] oraz trzymający w ręku banderę na siódmym z kolei zdjęciu. Jest możliwe, że niektóre zdjęcia są Jacka Frąckiewicza; nie pamiętam kto miał jeszcze aparat. Ja miałem wówczas prawdopodobnie ruską „Smiena”. Dwa ostatnie zdjęcia są zrobione na terenie ZSRM, przy czym ostatnie to widok z pokoiku internatowego[na 3-cim piętrze] na ówczesną PPDiUR Odra.

        1. To prawda, zaczynałem zabawę z tym portalem w 2000 roku, kawał czasu, fajnie że się odezwałeś, może masz jeszcze jakieś zdjęcia albo wspomnienia?

  1. ja skonczylem 1968 mieszkam w usa nazywam sie wieslaw krawczyk prosze o zdiecia 1965-1968 adam kusta ludwik kozub i ini

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *